Loading
2017-08-03 20:30:17

Szukasz miejsca na imprezy firmowe na Śląsku? Dobrze trafiłeś.

Organizatorom, poszukującym świetnego miejsca na imprezę firmową na Śląsku, serdecznie polecamy nasz Gościniec Paradise, w którym znajduje się wszystko to, co niezbędne, aby pracownicy świetnie wspominali taki biznesowy wyjazd.

Imprezy firmowe to coś, co potrafi zintegrować zespół oraz jest świetną formą świętowania wspólnych sukcesów pracowników. Organizatorom, poszukującym świetnego miejsca na imprezę firmową na Śląsku, serdecznie polecamy nasz Gościniec Paradise, w którym znajduje się wszystko to, co niezbędne, aby pracownicy świetnie wspominali taki biznesowy wyjazd.

Idealna lokalizacja: blisko miasta i blisko natury

Gościniec Paradise wyróżnia idealna lokalizacja z dobrymi czasami dojazdu. Znajduje się on blisko aglomeracji, z której łatwo jest dojechać pracownikom, a jednocześnie pośród natury, wśród której będą mogli zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach i skupić się na świętowaniu oraz poznawaniu współpracowników od bardziej prywatnej strony. To również idealne miejsce na przeprowadzenie szkolenia lub konferencji. Piękne otoczenie sprzyja bowiem rozwojowi oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Impreza nie musi trwać jeden dzień!

Gościniec Paradise dysponuje wieloma pokojami z łazienkami wyposażonymi we wszystko, co potrzebne, aby przyjemnie spędzić czas. Komfort na pewno ucieszy uczestników imprezy, zaś bardzo przystępne ceny, które oferujemy, nie obciążą portfela organizatorów. Nasza kuchnia otwarta, od rana do wieczora ,chętnie poda wszystkim wyśmienite dania stworzone przez doświadczonego szefa kuchni. Stawiamy przede wszystkim na tradycyjną kuchnię staropolską, jednak menu zawsze dostosowujemy do oczekiwań gości, dlatego z imprezy firmowej nie wyjdzie głodny ani weganin, ani smakosz mięsa.

Posiadamy wszystko, co niezbędne, aby zorganizować idealną imprezę firmową!

Duże doświadczenie w organizacji imprez pozwoliło nam zgromadzić wszystko, co potrzebne do organizacji imprezy firmowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym oraz dużą powierzchnią, która pomieści wielu zaproszonych gości. Jesteśmy do dyspozycji oraz czuwamy nad stroną organizacyjną przez cały czas trwania imprezy, aby na bieżąco pomagać w przypadku wątpliwości. Zrobimy wszystko, aby trwająca u nas impreza firmowa była przez długi czas przyjemnie wspominana przez pracowników oraz współpracowników firmy.

2017-08-03 20:30:17