Loading
2017-08-03 19:29:41

Wesele w Dąbrowie Górniczej? Lepiej urządź je u nas

Powinieneś odwiedzić Gościniec Paradise, w którym wymarzone wesele stanie się rzeczywistością!

Poszukujesz idealnego miejsca na organizację wesela, które zapadnie w pamięci gości na długie lata? Zależy Ci na tym, aby odbyło się w niezwykłym miejscu podkreślającym wyjątkowość najważniejszego dnia w życiu? W takim razie koniecznie powinieneś odwiedzić Gościniec Paradise, w którym wymarzone wesele stanie się rzeczywistością! Sprawdź, jak wspaniałe miejsce w pobliżu jeziora Przeczyce może być scenerią Twojego wesela i świetnym plenerem dla idealnej sesji zdjęciowej młodej pary.

Wyjątkowa sala tylko 15 minut od Centrum Dąbrowy Górniczej

Nasza sala weselna została stworzona tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające oczekiwania państwa młodych oraz ich rodziców. Jej położenie wśród natury oraz widok na jezioro prosto z okien tworzą dużo bardziej niepowtarzalny klimat, niż może zapewnić jakakolwiek inna sala umieszczona pomiędzy miejskimi budynkami. Zielone otoczenie dużego ogrodu z altaną zachęci gości do wieczornych spacerów lub będzie przestrzenią, w której odbędą się mniej formalne poprawiny. Wybór naszej sali to także zadbanie o komfort zaproszonych gości. Znajduje się ona tylko 15 minut od centrum Dąbrowy Górniczej, co zapewnia łatwy oraz szybki dojazd na miejsce imprezy.

Perfekcyjna organizacja wesela!

Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji wesel, jesteśmy w stanie zapewnić, że Twojego wyjątkowego dnia nie zakłóci żadna nieprzyjemna sytuacja. Zajmiemy się wszystkim od A do Z. Zadbamy o nietuzinkowe dekoracje na stołach wykonane z żywych kwiatów oraz o podniebienia każdego z gości, serwując wykwintne, odświętnie udekorowane potrawy. Aby zachęcić do tańca do białego rana, kolorowo oświetlimy całą salę wraz ze stołami. Zrobimy wszystko, abyś w dniu wesela mógł cieszyć się, zupełnie nie przejmując się stroną organizacyjną wydarzenia.

Zorganizuj wesele jeszcze w tym roku!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Dąbrowie często trzeba rezerwować sale weselne z dwuletnim wyprzedzeniem. Decydując się na wesele u nas, nie musisz czekać aż tak długo na ten wymarzony dzień swojego życia! Chcemy, żebyś mógł przeżyć to wspaniałe wydarzenie jak najszybciej!

2017-08-03 19:29:41