Loading
2017-08-03 19:22:56

Noclegi dla firm znajdziesz u nas

Serdecznie zapraszamy do Gościńca Paradise wszystkich tych, którzy chcą negocjować istotne kontrakty w przyjemnej atmosferze pośród natury.

Standardowe spotkania biznesowe na mieście przy kawie, nie zawsze odpowiadają na potrzeby potencjalnych kontrahentów. Dlatego serdecznie zapraszamy do Gościńca Paradise wszystkich tych, którzy chcą negocjować istotne kontrakty w przyjemnej atmosferze pośród natury. Gwarantujemy, że wspaniałe otoczenie uatrakcyjni każde spotkanie biznesowe, dając szansę na przeprowadzenie trudnych rozmów z dala od biura, na przykład podczas spaceru nad pobliskim jeziorem.

Łatwy dojazd do centrum oraz na lotnisko!

Do Gościńca serdecznie zapraszamy wszystkie osoby odwiedzające Śląsk w interesach. Bliskość lotniska Katowice Pyrzowice powoduje, że nasz pensjonat jest idealnym miejscem do zatrzymania się dla gości nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Doskonała komunikacja z całą aglomeracją śląską zapewni szybki dojazd do centrum miasta w sprawach zawodowych, ale jednak da szansę odpocząć wieczorem od biznesowych czy negocjacyjnych aktywności.
 

Komfortowe noclegi dla firm

W naszej ofercie noclegów znajdują się te specjalnie przygotowane dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom komfort pracy podczas delegacji w przyjemnym otoczeniu: pośród natury, ale jednak blisko centrum biznesowego Górnego Śląska. Do dyspozycji posiadamy aż 55 miejsc noclegowych, w tym część w jednoosobowych pokojach odpowiadających na potrzeby pracowników odwiedzających Gościniec służbowo. Stale współpracującym z nami firmom oferujemy korzystne rabaty.

Wygodna przestrzeń do pracy dla całego zespołu

 

Zapraszamy nie tylko pojedynczych gości, ale również całe zespoły. Dysponujemy niezbędną przestrzenią do przeprowadzenia spotkań w dużych grupach, a także kilkudniowych imprez integracyjnych. Każde rozmowy może umilić wykwintny obiad w staropolskim stylu, przygotowany specjalnie na ważne okazje przez naszego doświadczonego kucharza. Oferujemy możliwość organizacji spotkania zarówno wewnątrz budynku, jak i pod zadaszeniem w ogrodzie. Mamy nadzieję, że wszystkie nawiązane u nas współprace biznesowe będą procentować przez długie lata.

 

2017-08-03 19:22:56