Loading

Gościniec Paradise - O nas

Gościniec PARADISE - malowniczo położony w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Przeczycko - Siewierskiego - stanowi idealne miejsce do organizacji wesela oraz  innych imprez okolicznościowych. W naszym Gościńcu mogą Państwo zrelaksować się i odpocząć od wielkomiejskiego gwaru. Jest to idealne miejsce do letnich kąpieli, uprawiania sportów wodnych i wędkowania.

Lokalizacja

Gościniec "Paradise" zlokalizowany jest w Przeczycach nad Zalewem Przeczycko - Siewierskim, w pobliżu aglomeracji górnośląskiej, przy ważnych trasach komunikacyjnych: drodze A1 Warszawa-Katowice oraz trasie Zawiercie -Gliwice. Ta lokalizacji pozwala na łatwy i szybki dojazd do: Katowic (ok. 30 km), Częstochowy (ok. 40 km), oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice (ok. 6 km). . Więcej na temat dojazdu do nas znajdą Państwo w zakładce Kontakt.  Gościniec  jest znakomitym punktem wypadowym na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Zapraszamy klientów indywidualnych, biura turystyczne, gości biznesowych, oraz pracowników firm, dla których przy dłuższych pobytach na Śląsku mamy specjalną ofertę rabatową.

Wolny czas

Wiosną i latem zapraszamy w plener po słońce, ciepły wiatr, zdrowy ruch oraz świeże powietrze. Wypoczynek na świeżym powietrzu dostarczy nam sił i dobrej kondycji, pozwoli odprężyć się po pracy i zregenerować organizm. Jesienią i zimą są świetne warunki do spacerów. Jesienią istnieje możliwość zorganizowania biesiady z przyjaciółmi, natomiast zimą polecamy biegi narciarskie. Po mroźnej aktywności zapraszamy Państwa na tradycyjnego grzańca. Bliska odległość od Sosnowca i innych miast Górnego Śląska sprawia, że wypoczynek i nocleg tutaj to relaks na wyciągniecie ręki.

Co możemy robić? Polecamy między innymi:

    •       biegi i nordic walking
    •       spacery brzegiem jeziora
    •       ognisko
    •       jazda konna w pobliskiej stadninie
    •       kąpielisko
    •       wypożyczalnia sprzętu wodnego po sąsiedzku
    •       wędkowanie(własny sprzęt)
    •       wędkowanie na stawach hodowlanych