O nas

O nas

Gościniec PARADISE - malowniczo położony w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Przeczycko-Siewierskiego - stanowi idealne miejsce do organizacji wesela oraz innych imprez okolicznościowych.

W naszym Gościńcu mogą Państwo zrelaksować się i odpocząć od wielkomiejskiego gwaru. Jest to idealne miejsce do letnich kąpieli, uprawiania sportów wodnych i wędkowania.

Lokalizacja

Gościniec PARADISE zlokalizowany jest w Przeczycach nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim, w pobliżu aglomeracji górnośląskiej, przy ważnych trasach komunikacyjnych: drodze A1 Warszawa - Katowice oraz trasie Zawiercie - Gliwice.

Ta lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd do: Katowic (ok. 30 km), Częstochowy (ok. 40 km) oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice (ok. 6 km).

Więcej na temat dojazdu do nas znajdą Państwo w zakładce Kontakt. Gościniec jest znakomitym punktem wypadowym na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Zapraszamy klientów indywidualnych, biura turystyczne, gości biznesowych oraz pracowników firm, dla których przy dłuższych pobytach na Śląsku mamy specjalną ofertę rabatową.

Wolny czas

Wiosną i latem zapraszamy w plener po słońce, ciepły wiatr, zdrowy ruch oraz świeże powietrze. Wypoczynek na świeżym powietrzu dostarczy nam sił i dobrej kondycji, pozwoli odprężyć się po pracy i zregenerować organizm.

Jesienią i zimą są świetne warunki do spacerów. Jesienią istnieje możliwość zorganizowania biesiady z przyjaciółmi, natomiast zimą polecamy biegi narciarskie. Po mroźnej aktywności zapraszamy Państwa na tradycyjnego grzańca. Bliska odległość od Sosnowca i innych miast Górnego Śląska sprawia, że wypoczynek i nocleg tutaj to relaks na wyciągnięcie ręki.

Nasze Menu